O nás

Firma ENERGIE SERVIS s.r.o. je obchodně technické společnost, působí v oborech vodoinstalatérství, topenářství, správa a údržba nemovitostí, poskytování technických služeb od roku 2008. Předmětem naší činnosti bylo původně instalatérství a topenářství. Postupně jsme rozšířili naše aktivity i na další obory, které se mohou vhodně doplňovat a mnohdy spolu úzce souvisí. Naším klíčovým oborem je fotovoltaická energetika. Tím získáváme nová portfolia zákazníků z řad soukromého i veřejného sektoru, vždy ke spokojenosti zákazníka. Sledujeme nové technologie naší klíčové oblasti – Technického zařízení budov a udržujeme vysoký standard realizací. Filozofií naší firmy je jednoznačně spokojený zákazník, sledování nových trendů, které můžeme vyzkoušet, doporučit a nabídnout. Spolupracujeme s i mezinárodně uznávanými dodavateli, poskytujeme prodloužené záruky, konzultace. Nabízíme prodej, montáž, servis a poradenství. Zabýváme se fotovoltaikou – energií ze slunce a jejím využití pro účely získávání elektrické energie, ohřevu teplé užitkové vody, celkové i částečné energetické soběstačnosti pro rodinné domy, průmyslové provozy, auta, lodě, technická zařízení, jakékoli objekty v Česku i zahraničí. Jsme členy České fotovoltaické asociace. Využíváme pro naše zákazníky možnost čerpání prostředků z dotačních titulů Nová zelená úsporám.

Zajišťujeme poradenství, vypracování projektu, dodání i instalace sestav všech komponent fotovoltaických systémů podle projektu – solární panely, měniče napětí, solární regulátory, solární baterie, , ….   Naše webové stránky nejsou koncipovány jako e-shop. Vaši poptávku zpracujeme individuálně, při jejím zpracovávání zohledníme stávající nebo plánovaný stav – parametry důležité při návrhu řešení . Požadovaný energetický výkon, parametry střechy ( nosnost, orientace světových stran, sklon ),  nebo jiného místa umístění fotovoltaických panelů – fasáda, zahrada, auto, loď, průmyslové zařízení.

Na dalších stránkách uvádíme pro představu možnosti využití fotovoltaiky, které Vám můžeme podle Vašich požadavků a potřeb přizpůsobit a realizovat. Uvedené ceny projektů jsou orientační. Můžeme Vám nabídnout i dodání a instalaci solárního systému s tepelným čerpadlem, nebo klimatizací.